Sienų dažymas gali tapti pakankamai greitu ir nebrangiu būdu atnaujinti interjerą ar eksterjerą, tačiau tam, kad darbo rezultatai džiugintų ne vienus metus, svarbu žinoti, kokį dažų pasirinkimą turite bei kokiais patarimais vadovautis, kai ruošiatės dažyti. Aukštos kokybės, visame pasaulyje žinomų prekių ženklų dažai sienoms atgaivins ir apsaugos tiek privačių, tiek komercinių patalpų sienas.
Be to, interjerui bus suteiktas prabangus, išskirtinis įvaizdis jei savo namus papuošite išskirtiniais ir šiltais, itališkais sienų dekoratyviniais dažais. Atsparumas trinčiai ir jokių pirštų antspaudų! Didelis raštų ir spalvų pasirinkimas. Net išrankiausias klientas ras sau norimą variantą. Nuo švelnių sienų kaip aksomas iki grublėtų ir išraiškingų paviršių.

Kokius dažus sienoms siūlome?

Jeigu dažote patalpas, kuriose reikalingas ypatingas atsparumas (pvz.: gyvenamieji kambariai, viešosios įstaigos, mokyklos, sporto salės ir t.t.), akriliniai dažai sienoms – puikus sprendimas. Šiais dažais nudažytas paviršius pasižymi geru dengiamumu, tvirtu, plovimui pritaikytu paviršiumi.
UAB „Dažmeta“ yra sukaupusi ilgametę patirtį dažų srityje, todėl Lietuvos vartotojams leidžia pasiūlyti tik aukščiausios kokybės produktus, atrinktus iš didžiulės dažų pasiūlos Europos rinkoje. Atstovaujame geriausius Europoje dažų gamintojus:
DULUX, CROWN, FLEETWOOD, B&J, VALPAINT, FINTEX, CUPRINOL, RENNER ITALIA, PLASTOR, CECIL, REMMERS, SIKKENS, TEAMAC MARINE, COO-VAR, BIRD BRAND, EVERBUILD, STRIKOLITH, HART, ARIVA, ESSVE, GALVANOL ir kt.
dazu pasirinkimas sienomsSienų dažymascrown dazai sienomssienu dazai duluxkaip pasirinkti sienų dažusGeriausi sienų dažai
Galime pasiūlyti įvairios paskirties dažus:
  • Vidaus darbams – luboms, sienoms, drėgnoms patalpoms, betoninėms grindims garažuose, gamybinėse patalpose, baldams, laiptams ir t.t.
  • Lauko darbams – mediniams fasadams, terasoms, tvoroms, metaliniams ir cinkuotiems paviršiams, plastikiniams, betoniniams, tinkuotiems, plytiniams paviršiams, valčių, laivų, katerių korpusui bei antifulingais jų dugnui.

Patarimai dažantiems sienas

1. Akreipkite dėmesį į dažų technines savybes. Prieš pradedant dažymo darbus, vertėtų susipažinti, kokių rūšių dažų esama ir kokie tinkamiausi Jūsų paviršiams. Mūsų atstovaujami dažų gamintojai vis tobulina savo produkciją, kad paties išrankiausi užsakovo norai būtų išpildyti.
2. Tinkamai paruoškite dažymo erdvę. Kambarių paruošimas dažyti yra vienas svarbesnių darbų etapų. Taip pat darbų kokybę ir gerą galutinį rezultatą lemia kuo kokybiškesnių medžiagų, tarkime, glaisto, dažų pasirinkimas ir tinkamas paviršių paruošimas. Verta įsiklausyti į ekspertų patarimus ir vėliau džiaugtis dailiomis, lygiomis sienomis.
Specializuotų dažų parduotuvėje „Dažmeta“ rasite platų kokybiškų sienų dažų asortimentą už patrauklią kainą. Daugiatūkstantinė spalvų paletė leis atrasti atspalvį, kurį bus nesunku pritaikyti prie kitų interjero ar eksterjero detalių. Jeigu turite klausimų – susisiekite su mumis ir mes mielai Jums padėsime!