Didelis automobilių, žmonių srautas, kitokia apkrova bei neigiami aplinkos veiksniai priverčia grindis greitai susidėvėti. Epoksidiniai dažai – puiki apsaugos priemonė, turinti plačią panaudojimo paskirtį:
  • betoninėms grindims, kuriomis važinėjama, taip pat kietajai asfalto dangai industrijos, įmonių patalpose, pavyzdžiui, sandėliuose, garažuose, rūsiuose, katilinėse, parduotuvėse, ligoninėse, atsarginiuose išėjimuose, laiptuose;
  • šie dažai dažnai naudojami sienoms tose patalpose, kur didelė cheminių, dezinfekavimo medžiagų ar drėgmės apkrova paviršiams, pavyzdžiui, ligoninėse, maisto pramonės gamybos cechuose, laboratorijose, automobilių plovyklose.
Svarbu prisiminti, kad jeigu norite betoninį paviršių dažyti epoksidiniais dažais, turite jį tinkamai paruošti. Betonas privalo būti lygus, nesutrūkinėjęs, švarus, be dulkių. Jo paviršius įprastai paruošiamas šveičiant, šlifuojant, taikant šratasrautį valymą. Paviršiaus temperatūra turėtų būti bent 10 laipsnių, rekomenduojama kad betono likutinė drėgmė neviršytų 4,5 %.

Kokius epoksidinius dažus siūlome?

CROWN® vienkomponenčiai epoksidiniai grindų dažai vaitspirito pagrindu – Europoje plačiai žinomas dažų gamintojas.
Crown dažai betonui
SAVVYBĖS:
  • Šie lygiai pasidengiantys, pusiau blizgūs dažai turi didelį atsparumą nusidėvėjimui, benzinui, detergentams, tepalams ir nestipriems chemikalams.
  • Naudojamas ne tik betonui, bet ir antikorozinei metalo apsaugai ar medinėms grindims – paviršiams, kuriems būdingas intensyvus dėvėjimas.
Chemiškai atsparūs epoksidiniai dažai EPOXYKOR M503
Kokybiški epoksidiniai dažai
SAVYBĖS:
  • Skirti betoninėms ir plieninėms konstrukcijoms, eksploatuojamoms jūroje, pakrantėje, pramonėje ar tiesiog mieste dažyti;
  • Jie puikiai sukimba su betoniniais, metaliniais, plieniniais paviršiais, turi gerą mechaninį atsparumą, elastingumą. Paviršiams, padengtiems šiais dažais, nebaisus jūrinės atmosferos poveikis, praskiestos rūgštys, šarmai, dyzelinas ir benzinas, tepalai, stabdžių skystis.
Siūlome epoksidines dangas naujų ir senų laiptų (laiptinių) padengimui, renovacijai. Besiūlės dangos puikiai konkuruoja su linoleumu ar keramikinėmis plytelėmis dėl savo kokybės, tvirtumo, atsparumo, patvarumo, gerų este­tinių ir funkcinių ypatybių.
Apsaugokite grindis bei sienas nuo intensyvios apkrovos – rinkitės aukštos kokybės epoksidinius dažus. Turite klausimų? UAB „Dažmeta“ komanda mielai į juos atsakys. Susisiekite!