UAB „Dažmeta“ įkurta 2010 07 26. Patyrusi, veržli, šiuolaikiška specializuotų dažų parduotuvė siūlo platų produkcijos asortimentą vidaus ir išorės įvairių paviršių apsaugai ir apdailai. Produktai orientuoti reikliems vartotojams ir profesionalams (rangovams, projektuotojams, statybos įmonių vadovams, pramonės klientams). Produkcijos asortimentą sudaro interjero dažai, lakai ir specialios priežiūros priemonės, eksterjero apdailos ir apsaugos priemonės – medienos, mūro ir metalo paviršiams.

Verslo sėkmę pabrėžia atstovaujami stiprūs pasaulyje prekiniai ženklai: „Dulux“,”B&J” „Teamac“, „Fleetwood“, „Plastor“, „Remmers“, „Crown“ ir kt. Džiaugiamės galėdami tiekti Vakarų Lietuvos rinkoje vis labiau populiarėjančią pirmąją lietuvišką fasadų šiltinimo sistemą „PRO THERMO WALL BPS“. Šiltinimo medžiagos gaminamos remiantis senomis vakarų Europos statybos rinkos tradicijomis bei Vokietijos mokslininkų praktine ir teorine patirtimi, kartu įsisavinant ir pritaikant jų panaudojimo technologijas Lietuvos sąlygoms.

Be stiprių prekinių ženklų, svarbūs čia dirbančios komandos kompetencija – savo veiklos specialistai, orientuoti į kokybę ir efektyvų klientų aptarnavimą. Siekiant geriausio rezultato vartotojui, kartu su aukštos kokybės gaminiais teikiame kvalifikuotas, ilgamete praktine patirtimi paremtas konsultacijas medžiagų panaudojimo klausimais.

UAB „Dažmeta“ vizija – tapti pirmaujančia specializuotų dažų tiekėja Vakarų Lietuvoje bei už jos ribų, sukuriant saugią ir jaukią aplinką žmonėms.